Takto vypadá můj nákup 0 Kč

product_1.png, 2,0kB GelModel Premium
Dokončit nákup


Reakce zákazníků na Gelmodel

Na této stránce najdete reakce zákazníků na přípravky GELMODEL. Jde o reálné reakce skutečných zákazníků, kteří vyzkoušeli pozitivní účinky přípravku. Pošlete nám i Vy své zkušenosti s Gelmodelem na email: eurocat@domacilekarna.cz.

 

...nejlepší preparát, který jsem kdy na klouby odzkoušela...a že už jich bylo hodně. Vloni mě i mému partnerovi během týdne odstranil bolesti kolen po přetrénování. Nyní mě už 3 měsíce bolí rameno po badmintonu, mám ho tak přetížené, že trpím i při jízdě na kole a ve fitku jsem některé cviky musela přestat cvičit úplně. Ortoped tvrdí, nechat v klidu, vynechat cviky, které působí bolest, trenér ve fitku posilovat s lehkou zátěží. Nepomáhalo nic, v noci mě v rameni škubalo, přes den jsem zapojovala druhou ruku na odlehčení. Nepomáhalo ani žádné mazání 2x denně. Výrazná změna nastala již 3 den od začátku užívání Gelmodelu, bolest se utlumila, nyní ji cítím jen při silnějším škubnutí ramenem, prudkém neopatrném pohybu a nepřiměřeném zatížení. Užívám 20ml denně, dnes již 6 den a právě jsem doumývala okna. Na rameno ještě nemůžu zatlačit silou, ale ruce už zvednu, zakroužím s nimi začínám fungovat jako dřív....Jak říkám...nejlepší preparát, který jsem kdy měla...zkuste a uvěříte, pokud vás něco bolí tak jako mne....=)

Hana Procházková, Ostrava

Již delší dobu jsem měl problémy s koleny a hledal nový přípravek, který by měl vyšší účinnost než produkty které jsem do té doby užíval. Po pečlivém zkoumání trhu jsem si vybral GELMODEL. Již po třech týdnech užívání jsem cítil „lehčí nohy“ a křupání v kolenou ustoupilo o cca 30% a bolesti zmizely. Díky jeho užívání (30ml ráno, nalačno) jsem vydržel vysoké tréninkové zatížení 14-16h týdně (plavání, kolo, běh) v přípravě na MS XTERRA na havajském ostrově Maui (27.10. 2013), kde jsem obsadil 4. místo v kategorii M45-49 let. GELMODEL je zatím nejlepší kloubní výživa jakou jsem kdy používal. A co užíváte vy aby vás klouby nebolely?

František Bulava, 48, terénní triatlonista

Gelmodel nám byl nabídnut jako prevence proti potížím s klouby a vazy. Po prostudování doložených podkladů jsem Gelmodel doporučil do seznamu povolených medikamentů, které naše děvčata používají. Hlavně při doskocích a změnách směru pohybu klouby a vazy značně trpí. Za dobu co Gelmodel aplikujeme jako prevenci a pro regeneraci jak v rámci klubové tak státní reprezentace jsem přesvědčen a praxe to prokazuje, že máme méně starostí s bolestivostí kloubů a šlach. Já sám Gelmodel rovněž užívám a zhruba za dva měsíce mi úplně odeznělo občasné pobolívání kloubů.

Lubor Blažek, trenér české ženské basketbalové reprezentace

S kolagenovým přípravkem GELMODEL jsem spokojen a se mnou i moje žena. Začal jsem jej užívat ve věku 64 let. Již předtím jsem asi dva roky trpěl bolestivostí kolenních kloubů při chůzi a lékař mi konstatoval artrózu III. stupně. Běžně dostupné léky a přípravky mi nepomáhaly. Nějak jsem zjistil, že sportovci užívají Váš GELMODEL jako prevenci i při potížích s klouby, a tak jsem jej objednal, poctivě užíval a po půl roce pocítil obrovskou úlevu. Něco podobného proběhlo i u mé ženy. Po odeznění potíží už GELMODEL užíváme nepravidelně a spíše preventivně. Žádná hůl, ani berličky. Mohu navíc potvrdit, že nám odpadly problémy s lámavostí nehtů a omezilo se vypadávání vlasů. Na závěr ještě potvrzuji spokojenost s cenovou dostupností i zásilkovou službou. Spokojení zákazníci, manž. Havrlantovi, přejí Vaší firmě hodně úspěchů a samé hezké dny.

Jaroslav Havrlant, Hradec Králové

Mám za sebou fotbalovou kariéru a je to na mém zdraví znát. Pořád si rád zasportuji. Gelmodel mi nabídli kluci z Eurocatu, když jsem si postěžoval na pobolívání kloubů. Jsem rád, že jsem ho vyzkoušel, protože bolestivost kloubů výrazně ustoupila. Užívám ho pravidelně a tak si s kopačákem rád zahraji i nyní a doufám, že to ještě dlouho vydrží.

Antonín Panenka, Mistr Evropy ve fotbale 1976

Gelmodel jsem si u Vás objednala již několikráta užívám ho nejen já, ale řada mých příbuzných a známých, pro které tento přípravek také objednávám. Za sebe i za všechny ostatní (a není nás málo) mohu potvrdit, že nám Gelmodel skutečně pomáhá a ten, kdo měl nějaké problémy, tak po velice krátké době ustaly. Já osobně jsem měla úraz kolene a v lázních mi tento přípravek byl doporučen pro rychlejší rekonvalescenci a TA SKUTEČNĚ BYLA A NAVÍC DOST SPORTUJI, takže jsem občas s koleny problémy měla. Po užívání Gelmodelu (ted už jen preventivně) ani nevím, že kolena mám.

Hana Šojslová, Praha

Nemám důvěru k zevnímu používání různých mastí, gelů a pod. Jedině sna Švejkův Opodéldok.😀  Podporovat regeneraci chrupavek zevnitř se mi zdá být lepší. Užívám Gelmodel na jaře a na podzim, vždy dvě balení se čtrnáctidenní přestávkou. Myslím, že dobrý a hlavně tomu věřím.

František Sládek