Takto vypadá můj nákup 0 Kč

product_1.png, 2,0kB GelModel Premium
Dokončit nákup
DOPRAVA ZDARMA u objednávek nad 2 700 Kč

Přihlásit se / Registrace


Nekazíme si ranní vstávání. Užíváme Gelmodel.

Antonín Panenka

Antonín Panenka

Mistr Evropy ve fotbale 1976

Mám za sebou fotbalovou kariéru a je to na mém zdraví znát. Pořád si rád zasportuji. Gelmodel mi nabídli kluci z Eurocatu, když jsem si postěžoval na pobolívání kloubů. Jsem rád, že jsem ho vyzkoušel, protože bolestivost kloubů výrazně ustoupila. Užívám ho pravidelně a tak si s kopačákem rád zahraji i nyní a doufám, že to ještě dlouho vydrží.

Zděnek Hruška

Zděnek Hruška

Bývalý fotbalista, 247 ligových startů, 24 startů za reprezentaci. Dlouhodobé potíže s kolenem.

Po užívání přípravku došlo k výraznému posunu k lepšímu. Cítil jsem jednoznačný ústup bolesti. Určitě to má něco do sebe. Předtím jsem byl nucen každé dva měsíce docházet na injekce, nyní se situace stabilizovala. Samozřejmě to není na nějaké velké vyskakování, ale je to určitě lepší. Přípravek mohu doporučit.
Užívání Gelmodelu

Užívejte 30ml denně, možno zředit vodou, džusem, minerální vodou, atd. Jako prevence dostačuje 10ml přípravku Gelmodel denně. Lze užívat dlouhodobě bez přerušení.

Poznámka: Balení obsahuje 500 ml láhev GelModelu s odměrkou. Baleno v PET láhvi.

Gelmodel Premium

Gelmodel Premium je doplněk stravy obsahující vysoce čištěný enzymaticky hydrolyzovaný kolagen (colatech®), který jako účinná látka napomáhá řádné stavbě chrupavek kloubů a pojivové tkáně.

COLATECH® jako zvláštní typ přírodního kolagenního hydrolyzátu, který je hlavní složkou Gelmodelu Premium byl vyvinut španělskou farmaceuticku firmou FARMADIET GROUP na základě nejnovějších vědeckých poznatků, klinických studií a nejnovějších technologií umožňujících nejvyšší účinnost.

Vysoká účinnost prokázána mimo jiné i jejím porovnáním v klinické studii, která proběhla na špičkových ortopedických a revmatologických klinikách v ČR pod vedením Prof. MUDr. Tomáše Trče, CSc.,MBA, přednosty ortopedické kliniky ve FN Motol.