Takto vypadá můj nákup 0 Kč

product_1.png, 2,0kB GelModel Premium
Dokončit nákup

POBOLÍVÁVAJÍ VÁS KLOUBY PŘI SPORTU?
S GELMODELEM NEMUSÍ!

Každý sportovec ať výkonnostní či rekreační má svůj styl, cíle, zkušenosti a techniku. Zatímco sportovci se liší v určitých sportech, mají určité problémy společné. Špatné držení těla, špatná mobilita ramen, problémy s koleny a kyčlemi.
Většina takto aktivních lidí (rekreačních sportovců) se snaží kompenzovat svá civilní zaměstnání, což je většinou dlouhé sezení u stolu či počítače formou sportovní relaxace. Problém může být v tom, že nemají dostatečně připravený organismus, což způsobuje těžký stres zádům, ramenům a kyčelním flexorům. To se může projevit bolestí kyčlí a kolen po sportovní aktivitě, při vstávání, ale i v klidu při ležení. Může to být bolest ramen při zdvihání ruky, bolest kolen při chůzi do a ze schodů. Ale i při dalším opakování své oblíbené sportovní činnosti. Proto je důležitou součástí této každodenní rutiny správná technika, rozumně nastavená zátěž, ale i jedno z nejdůležitějších posportovních cvičení, strečink. Samozřejmostí je i dodržování správné životosprávy.

Ve sportu hrají výrobky na základě kolagenu významnou roli. Ubývání kolagenu ve tkáních (vlasy, nehty, vaziva, šlachy a klouby) mají za následek ztrátu jejich pružnosti a odolnosti.Mohou být součástí procesu stárnutí anebo přetěžování sportem. Tak jako denní doporučená dávka vitamínů je pro sportovce příliš malá, tak ani přirozená tvorba kolagenů bílkovin v organismu při zvýšené zátěži nestačí. Uvádí se, že sportovec potřebuje až 3x více kolagenu, než nesportovec.
Pojivová tkáň dobře nasycená kolagenem mnohem lépe odolává okamžitému i dlouhodobému přetěžování, které časem mohou končit nepříjemnou bolestí šlach a kloubů, které snad poznal každý výkonnostní i kondiční sportovec. Tyto degenerativní změny jsou nejčastěji způsobeny jednak tzv. mikrorupturami-trhlinkami mikroskopických rozměrů ve svalové tkáni nebo vysychání kloubní chrupavky, které v počátku ani nemusí sportovec vnímat. Tyto malé degenerativní procesy však časem zapříčiní nepříjemná zranění a vyřazení z tréninku.
Aby k těmto degenerativním procesům nedocházelo nebo se nezvětšovaly, je třeba, aby se v prostředí nasyceném kolagenem tkáň rychle hojila-regenerovala.

Fotbalový internacionál Panenka užívá Gelmodel - čtěte zde

Na webu Domácí lékárna najdete reakce dalších spokojených sportovců, kteří užívají Gelmodel


Závěr

Pokud při zvýšené námaze při sportu pociťujeme pobolívání, s Gelmodelem nemusíte, Gelmodel je vhodný doplněk pro prevenci i začínající degenerativní změny (pečlivě dodržuje množství účinné látky v dávce).

Přečtěte si klinickou studii potvrzující účinnost Gelmodelu
Užívání Gelmodelu

Užívejte 30ml denně, možno zředit vodou, džusem, minerální vodou, atd. Pro udržení správné hybnosti kloubů a ochranného efektu stačí 10 ml přípravku Gelmodel denně. Lze užívat dlouhodobě bez přerušení.

Poznámka: Balení obsahuje 500 ml láhev GelModelu s odměrkou. Baleno v PET láhvi.

Gelmodel Premium

Gelmodel Premium je doplněk stravy obsahující vysoce čištěný enzymaticky hydrolyzovaný kolagen (colatech®), který jako účinná látka napomáhá řádné stavbě chrupavek kloubů a pojivové tkáně.

COLATECH® jako zvláštní typ přírodního kolagenního hydrolyzátu, který je hlavní složkou Gelmodelu Premium byl vyvinut španělskou farmaceuticku firmou FARMADIET GROUP na základě nejnovějších vědeckých poznatků, klinických studií a nejnovějších technologií umožňujících nejvyšší účinnost.

Vysoká účinnost prokázána mimo jiné i jejím porovnáním v klinické studii, která proběhla na špičkových ortopedických a revmatologických klinikách v ČR pod vedením Prof. MUDr. Tomáše Trče, CSc.,MBA, přednosty ortopedické kliniky ve FN Motol.